Άρθρα

http://apokoronas.gov.gr/order-an-essay-paper

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

Βρύσες21/05/2014

Αριθ. Πρωτ.-8594-

Δ/νση : Βρύσες Χανίων

Τ.Κ 730 07

Τηλ. :2825340319

Fax :2825051211

E-Mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πληρ. Θ. Αναγνωστάκης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010«Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

2. Την αριθ. 20/2014 Απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Χανίων, όπως διορθώθηκε με τις αριθμ. 27/2014, 35/2014 και 36/2014 όμοιές της, με τις οποίες ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν Συνδυασμοί Υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων Δημοτικών Κοινοτήτων, Συμβούλων Τοπικών Κοινοτήτων και Εκπροσώπων Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Αποκορώνου, των εκλογών για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών της 18ης Μαΐου 2014.

3. Το γεγονός ότι κατά τις ∆ηµοτικές εκλογές της 18ης Μαϊου 2014 κανένας Συνδυασµός δε συγκέντρωσε την απόλυτη πλειοψηφία του συνολικού αριθµού των έγκυρων ψηφοδελτίων στο ∆ήµο Αποκορώνου και συνεπώς η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την 25η Μαϊου 2014 µεταξύ των υποψηφίων ∆ηµάρχων των δύο Συνδυασµών που έλαβαν τις περισσότερες ψήφους.

Γνωστοποιούμε ότι

Οι επαναληπτικές εκλογές για την ανάδειξη του ∆ηµάρχου στο ∆ήµο Αποκορώνου θα διενεργηθούν την 25η Μαΐου 2014 µεταξύ των παρακάτω υποψηφίων ∆ηµάρχων , οιΣυνδυασµοί των οποίων έλαβαν τις περισσότερες ψήφους::

  1. Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :

«ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Έμβλημα του συνδυασμού είναι η γεωγραφική απεικόνιση του Δήμου Αποκορώνου.

ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΑΠΟΚΟΡΩΝΙΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ (Ε.Μ.Α.Α.Κ.)»

Το έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από τον όγκο των Λευκών Ορέων, το πράσινο της φύσης και του κάμπου του Αποκόρωνα και το γαλάζιο της θάλασσας. Τα αρχικά του ονόματος του συνδυασμού (Ε.Μ.Α.Α.Κ.) κυριαρχούν στο εικαστικό του λογότυπου και αποτυπώνονται με μαύρα γράμματα. Στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το σλόγκαν του συνδυασμού (Αποκόρωνα μπορούμε), ενώ η επεξήγηση των αρχικών γραμμάτων αποτυπώνεται στο αριστερό μέρος του εικαστικού σε φόντο φύλλου δέντρου.

ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 25η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 55073/2-5-2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΩΝ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η και Θ(μέχρι και την εκλογέα ΘΕΡΜΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ)

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το γράμμα Κ (από την εκλογέα ΚΑΒΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ) και Λ (μέχρι και την εκλογέα ΛΥΜΠΙΝΑΚΗ ΕΛΛΗ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλυβών Κοινοτικοί Εκλογείς

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το γράμμα Μ (από την εκλογέα ΜΑΘΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ), Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και την εκλογέα ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλυβών Ετεροδημότες Εκλογείς

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ),Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ, και Ω.

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Αρμένων

Αίθουσα Πολλαπλών χρήσεων Αρμένων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αρμένων.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αρμένων Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αρμένων Κοινοτικοί Εκλογείς

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Καρών Αποκορώνου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Καρών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καρών

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαχαιρών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών.

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Νέου Χωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ (μέχρι και την εκλογέα ΛΥΡΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ).

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Νέου Χωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Νέου Χωρίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Ραμνής

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ραμνής

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ραμνής.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ραμνής Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου

Δημοτικό Σχολείο Στύλου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ (μέχρι και τον εκλογέα ΛΥΓΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Στύλου Ετεροδημότες Εκλογείς

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου

Δημοτικό Σχολείο Στύλου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς

Δημοτικό Σχολείο Ασή Γωνιάς

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι και Κ (μέχρι και τον εκλογέα ΚΥΜΝΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟ)

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς

Δημοτικό Σχολείο Ασή Γωνιάς

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου

Γυμνάσιο Βάμου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι Κ, Λ και Μ (μέχρι και την εκλογέα ΜΠΡΟΥΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ).

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου

Γυμνάσιο Βάμου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάμου Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάμου Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Αστυνομικού Τμήματος Βάμου

 

Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Γαβαλοχωρίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

         

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

18ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Γαβαλοχωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ), Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

19ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάϊνας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κάϊνας

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κάϊνας

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κάινας Κοινοτικοί Εκλογείς.

20ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

21ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλά

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ,Λ και Μ (μέχρι την εκλογέα ΜΠΟΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ).

22ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Κεφαλά

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κεφαλά Κοινοτικοί Εκλογείς.

23ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κόκκινου Χωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

24ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ξηροστερνίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ξηροστερνίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ξηροστερνίου

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ξηροστερνίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

25ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πλάκας

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι Κ, Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΤΡΕΛΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ).

26ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πλάκας

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από τον εκλογέα ΠΕΚΛΑΡΗ ΑΧΙΛΛΕΑ), Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Πλάκας Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α 12097

27ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σελλίων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Σελλίων Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

28ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως

Δημοτικό Σχολείο Γεωργιουπόλεως

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, και Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΡΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟ).

29ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως

Δημοτικό Σχολείο Γεωργιουπόλεως

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως Κοινοτικοί Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Τμήματος Αστυνομικών Επιχειρήσεων Αποκορώνου.

30ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμίτσι Αμυγδάλι

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αμυγδάλι Κοινοτικοί Εκλογείς.

31ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καστέλλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καστέλλου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καστέλλου

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καστέλλου Κοινοτικοί Εκλογείς.

32ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά

Δημοτικό Σχολείο Κουρνά

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

33ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά

Δημοτικό Σχολείο Κουρνά

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΠΕΡΙΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κουρνά Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κουρνά Κοινοτικοί Εκλογείς.

34ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής

Πρώην Νηπιαγωγείο Δραμίων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

35ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Αλικάμπου

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αλικάμπου Κοινοτικοί Εκλογείς.

36ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βαφέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ.

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ.

37ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Βρυσών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και Μ (μέχρι και την εκλογέα ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ).

38ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Βρυσών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ(από την εκλογέα ΜΑΡΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βρυσών Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βρυσών Κοινοτικοί Εκλογείς.

39ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Εμπροσνέρου

Δημοτικό Σχολείο Εμπροσνέρου

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Εμπροσνέρου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Εμπροσνέρου Κοινοτικοί Εκλογείς.

40ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας

Παιδικός Σταθμός Μάζας

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Μάζας Κοινοτικοί Εκλογείς.

41ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας

Παιδικός Σταθμός Μάζας

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

42ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νίππους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Νίππους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νίππους

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Νίππους Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΡΕ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

43ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μελιδονίου

Αίθουσα Πρώην Κοινοτικού Καταστήματος Μελιδονίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μελιδονίου.

44ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Παϊδοχωρίου

Αίθουσα Πρώην Δημοτικού Σχολείου Παϊδοχωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Παϊδοχωρίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Παϊδοχωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

45ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πεμονίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πεμονίων

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πεμονίων.

46ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Τζιτζιφέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ.

47ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φρέ

Δημοτικό Σχολείο Φρέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φρέ.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Φρε Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Φρε Κοινοτικοί Εκλογείς.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Γρηγόρης Μαρκάκης