Άρθρα

buy essay already written

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις:

α) των άρθρων 1 και 3 παρ. 8 του ν. 4255/2014 “Εκλογή μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και άλλες διατάξεις” (ΦΕΚ 89Α').

β) του άρθρου 8 παρ. 1 του ν. 1427/1984 "Άσκηση του εκλογικού δικαιώματος κατά τις εκλογές του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου από τους Έλληνες που διαμένουν στο έδαφος των λοιπών κρατών της Ευρωπαϊκής Οικονομικής Κοινότητας "(ΦΕΚ 40 Α').

γ) της 2013/312/ΕΕ απόφασης της 28^ Ιουνίου 2013 του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου για τον καθορισμό της σύνθεσης του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου (L 181/29.6.2013) η οποία εκδόθηκε σύμφωνα με το δεύτερο εδάφιο της παρ. 2 του άρθρου 14 της Συνθήκης για την Ευρωπαϊκή Ένωση.

δ) του π.δ. 58./2014 «Ορισμός ημέρας διεξαγωγής και διάρκειας της ψηφοφορίας για την εκλογή των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» (ΦΕΚ 101 Α').

2. Την αριθ. 66/2014 από 11 Μαΐου 2014 απόφαση του Α' Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι κατά συνδυασμούς κομμάτων και συνασπισμούς συνεργαζομένων κομμάτων, για την εκλογή των είκοσι ενός (21) μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 25ης Μαΐου 2014 (24ης Μαΐου 2014 για το εξωτερικό).

Γνωστοποιούμε

Ότι, για την εκλογή των είκοσι ενός (21) μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 25ης Μαΐου 2014 (24ης Μαΐου 2014 για το εξωτερικό), ανακηρύχθηκαν οι κατωτέρω υποψήφιοι κατά συνδυασμούς κομμάτων και συνασπισμούς συνεργαζομένων κομμάτων για ολόκληρη την Επικράτεια:

1. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1 ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

2 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του Αντωνίου

3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αντωνίου

4 ΒΟΖΕΜΠΕΡΓΚ - ΒΡΥΩΝΙΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ) του Κυριάκου

5 ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑ (ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΓΡΗΓΟΡΙΑ του Δημητρίου

6 ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Ιωάννη

7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του Νικόλα

8 ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σπόρου

9 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

10 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Επαμεινώνδα

11 ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ - ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου

12 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου

13 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ του Ισαάκ

14 ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κυριάκου

15 ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΗΛΙΑΖ του Φαϊκ

16 ΚΕΦΑΛΟΓΙΛΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου

17 ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνα

18 ΚΡΑΤΣΑ ΡΟΔΗ συζ. Αποστόλου

19 ΚΥΜΠΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

20 ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη

21 ΚΥΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

22 ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

23 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αχιλλέα

24 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Μιχαήλ

25 ΜΟΜΦΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

26 ΜΟYZAΛA ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Σταύρου

27 ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Δημητρίου

28 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Λεωνίδα

29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Θεοδώρου

30 ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

31 ΠΙΚΡΟΥ- ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (PITA) του Πέτρου

32 ΡΑΓΙΟΥ - ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Θεοφάνη

33 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου

34 ΣΠΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα

35 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

36 ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Ισιδώρου

37 ΤΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου

38 ΤΖΑΒΕΛΑ ΦΕΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του Αθανασίου

39 ΤΟΜΑΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου

40 ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου

41 ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χρήστου

42 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου

  1. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΣΥΡΙΖΑ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου

2 ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΗΛΙΑΣ του Δημοκράτη

3 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα

4 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου

5 ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Νικολάου

6 ΓΟΛΕΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Παντελή

7 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Θεοδώρου

8 ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου

9 ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Σταματίου

10 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη

11 ΚΑΤΡΟΥΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέλιου-Παναγιώτη

12 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Ιωσήφ

13 ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Δημητρίου

14 ΚΟΥΝΕΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικόλα

15 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη

16 ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

17 ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. Χρήστου

18 ΜΑΡΤΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αντωνίου

19 ΜΕΣΤΑΝ ΟΣΜΑΝ ΟΥΜΙΤ του Τζεμάλ

20 ΜΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

21 ΜΠΕΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Σπυρίδωνος

22 ΜΓΊΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

24 ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γαλάτη

25 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστόδουλου

26 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΦΗ) του Νικολάου

27 ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαραλάμττους

28 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού

29 ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γαβριήλ

30 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία

31 ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (PANΙΑ) του Βασιλείου

32 ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

33 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Παναγιώτη

34 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

35 ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

36 ΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του Βασιλείου

37 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

38 ΧΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

39 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σταύρου

40 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

41 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

42 ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου

  1. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΧΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Παναγή

3 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ευτυχίου

4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοφάνη

5 ΓΑΛΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

7 ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

8 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

9 ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

10 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

11 ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

12 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννου

13 ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου

14 ΚΟΚΚΟΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΡΕΤΗ του Φωτίου

15 ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου

16 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου

17 ΚΥΖΗΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

19 ΛΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ιωάννη

20 ΜΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

21 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

22 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΣΙΜΑ του Χαράλαμπου

23 ΜΠΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου

24 ΜΠΟΒΙΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

25 . ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

26 ΜΥΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου

27 ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου

28 ΝΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά

29 ΠΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κυριάκου

30 ΣΤΑΘΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Νικολάου

31 ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Σοφοκλή

32 ΤΑΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου

33 ΤΖΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

34 ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

35 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βλαδίμηρου

36 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

37 ΤΣΙΟΡΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Χαρίση

38 ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Νικολάου

39 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεωργίου

40 ΧΑΛΒΑΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ίου Ελευθερίου

41 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βάϊου

42 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

  1. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

2 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

3 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Σωτηρίου

4 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

5 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ευσταθίου

6 ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου

7 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

8 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΙΜΟΣ του Αντωνίου

9 ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου

10 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ιωάννη

11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

12 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Παναγιώτη

13 ΓΟΥΡΓΟΥΡΗ ΦΑΝΗ του Δημητρίου

14 ΔΑ8ΒΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του Ιωάννη

16 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αθανασίου

17 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου

18 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Στυλιανού

19 ΚΑΡΑΝΤΖΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του Ηλία

20 ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Νικολάου

21 ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

22 ΚΟΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Βασιλείου

23 ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

24 ΚΟΣΣΥΒΑ - ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου

25 ΚΩΛΕΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αντωνίου

26 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟ! του Γεωργίου

27 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά

28 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

29 ΜΕΛΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

30 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα

31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) του Ηλία

32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ευσταθίου

33 ΒΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

34 ΣΑΒΒΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευσταθίου

35 ΣΙΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

36 ΤΣΑΜΟΥΡΓΚΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη

37 ΤΣΑΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΙΣ του Αγγέλου

38 ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Αλεξάνδρου

39 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ (ΘΡΑΣΟΣ) του Φωτίου

40 ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

41 ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σοφοκλή

42 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ του Σοφιανού

  1. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

2 ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΔ του Γεωργίου

3 ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεράσιμου

4 ΑΡΑΠΗ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) χήρα Δημητρίου

5 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

6. ΒΙΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

7 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ρωσσέτου

8 ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου

9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του Δημητρίου

10 ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφάνη

11 ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σγουρού - Κωνσταντίνου

12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

13 ΚΑΠΕΤΗ ΘΕΑΝΩ του Λαζάρου

14 ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου

15 ΚΑΤΣΑΣ ΑΝΤ ΩΝΙΟΣ του Βασιλείου

16 ΚΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

17 ΛΟΥΓΓΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου

18 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

19 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή

20 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

21 ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ελευθερίου

22 ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του Σταματίου

23 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

24 ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου

25 ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του Νικολάου

23 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

29 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

30 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

31 ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

32 ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου

33 ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

34 ΣΙΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

35 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου

36 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Διονυσίου

37 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

38 ΤΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα

39 ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Γεωργίου

40 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Φιλίππου

41 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του Σαμπρή

42 ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

  1. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου

2 ΓΕΩΡΓΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

3 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

4 ΓΚΟΥΛΟΥΜΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ του Χαϊκ

5 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα

6 ΔΑΝΕΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αδαμάντιου

7 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

8 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου

9 ΖΟΜΠΟΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του Νικολάου

10 ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

11 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

12 ΚΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

13 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ευαγγέλου

14 ΚΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Οδυσσέα

15 ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

16 ΚΟΥΒΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

17 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

18 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Στυλιανού

19 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου

20 ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

21 ΜΑΛΑΒΕΤΑ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

22 ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΧΑ.ΡΑΑΑΜΠΟΣ του Ιωάννη

23 ΜΕΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Στεφάνου

24 ΜΟΥΣΑ ΓΚΙΟΚΜΕΝ του Τζεμήλ

25 ΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου

26 ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

27 ΝΤΑΣΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου

28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

29 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

31 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Εμμανουήλ

32 ΣΑΛΜΑΝ ΤΖΑΜΑΛ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Χοσσεΐν

33 ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

34 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

35 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στεφάνου

36 ΤΣΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

37 ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΟΓΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

38 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Ανέστη

39 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

40 ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου

41 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αργυρίου

42 ΧΛΙΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

7. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.- Μέτωττο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστερός και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Βασιλείου

3 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου

4 ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

5 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου

6 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ του Γεωργίου

7 ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θωμά

8 ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρήστου

9 ΓΡΑΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

10 ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου

11 ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

12 ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του Σπύρου

13 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Γεωργίου

14 ΖΟΥΠΑ ΣΤΎΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Δημητρίου

15 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ευσταθίου

16 ΚΑΡΑΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

17 ΚΑΤΣΙΜΠΑ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του Γεωργίου

18 ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του Ιωάννη

19 ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου

20 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Παναγιώτη

21 ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

22.ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

23 ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΤΖΕΜΑΛΗ του Μεχμέτ

24. ΜΟΣ - ΣΥΨΑ ΑΘΗΝΑ του Τ0μ

25 ΜΠΙΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σττύρου

26. ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

27. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου

28 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

29 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

30 ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

31 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

32 ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

33 ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευαγγέλου

34 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

35. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

36 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

37. ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Αθανασίου

38 ΤΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηλία

39. ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του Δημητρίου

40. ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

41 ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία- Ιωάννη

42 ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

8 . ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

2 ΓΚΙΩΡΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου

3. ΓΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

4 ΔΗΜΗΤΡΪΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Σωκράτη

5. ΔΙΚΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου

7. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

8 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ του Αλεξάνδρου

9. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ανέστη

10. ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

11 ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλκιβιάδη

12 ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Δημητρίου

13 ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

14 ΛΑΧΑΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου

15 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

16 ΜΠΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναπολέοντος

17 ΝΤΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΙΟΣ του Διονυσίου

19 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

20 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

  1. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Σ.Κ.Ε.)

1 ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

2 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αριστείδου

3 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

4 ΚΟΥΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ευαγγέλου

5 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ελευθερίου

6 ΜΠΑΝΤΗ ΛΟΡΕΤΑ - ΟΥΡΑΝΙΑ του Δημητρίου

7 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Νικολάου

8 ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννου

9 ΣΤΕΝΟΣ ΙΩΣΗΦ του Κωνσταντίνου

10 ΣΤΕΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Κωνσταντίνου

  1. ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

1 ΑΛΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

3 ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιλτιάδη

4 ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΜΑΡΓ ΑΡΙΤΑ του Γεωργίου

5 ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωτηρίου

6 ΒΕΡΓΙΔΗ ΑΝΝΑ του Χρήστου

7 ΒΛΑΣΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικολάου

8 ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

9 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

10 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Θεολόγου

11 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Ιωάννη

12 ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

14 ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

15 ΚΑΡΟΛΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ανδρέα

16 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

17 ΚΑΦΕΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου

18 ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Επαμεινώνδα

19 ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου

20 ΚΟΥΤΣΑΪΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πσναγιώτου

21 ΚΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

22 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

23 ΜΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου

24 ΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

25 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Χαραλάμπους

26 ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παράσχου

27 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του Γεωργίου

28 ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ελευθερίου

29 ΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου

30 ΝΤΙΝΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του Γεωργίου

31 ΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικήτα

32 ΣΑΡΗΠΑΠΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

33 ΣΕΡΕΖΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ιωάννου

34 ΣΙΩΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

35 ΣΤΕΦΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ του Ευαγγέλου

36 ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διογένους

37 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιακώβου

38 ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρίστου

39 ΦΕΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου

40 ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

41 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα

42 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

  1. ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου

2 ΑΛΟΪΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Ιωάννου

3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτου

4 ΒΑΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου

6 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου-Ευαγγέλου

7 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου-Ευαγγέλου

8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου

9 ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού

10 ΔΑΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του Αποστόλου

11 ΔΑΛΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του Παντελεήμονος

12 ΔΕΜΕΝΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

13 ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του Λουκά

14 ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου

15 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου

16 ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπυρίδωνος

17. ΚΑΜΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του Κωνσταντίνου

18 ΚΑΜΠΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σταματίου

19 ΚΑΜΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αλεξάνδρου

20 ΚΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

21 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου

22 ΚΟΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Στυλιανού

23 ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χαραλάμπους

24 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου

25 ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Εμμανουήλ

26 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πέτρου

27. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου

28 ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του Αθανασίου

29. ΜΠΡΑΝΓΚ ΒΑΛΤΕΡ-ΛΕΟ του Χούμπερτ

30 ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Χρήστου

31 ΝΙΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του Γεωργίου

32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου

33 ΠΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χαραλάμπους

34 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννου

35 ΡΙΖΑ. ΦΕΒΡΩΝΙΑ του Σωτηρίου

36 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Στεφάνου

37 ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου

38. ΣΩΤΗΡΟΓΙΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηρώδη

39 ΤΑΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

40. ΤΣΙΟΤΣΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Κωνσταντίνου

41 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου

42 ΦΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ

  1. ΚΙΝΗΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ-ΚΕΑΝ

1 ΑΜΙΡΙΑΝ ΑΛΙ ΝΑ του Τσενζούρ

2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπυρίδωνος

3 ΒΑΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

4 ΓΛΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Σαββα

5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία

6 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανδρέα

7 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Οθωνα

8 ΚΑΜΖΕΛΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου

9 ΚΑΠΛΑΝΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Δημητρίου

10 ΚΟΥΛΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ του Παναγιώτη

11 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χρήστου

12 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηρακλή

13 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού

14 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ανδρέα

15 ΠΑΝΤΟΥ ΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου

16 ΠΑΤΣΑΝΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου

17 ΠΟΥΣΟΥΛΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του Κοσμά

18 ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του Οδυσσέα

19 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

20 ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Σταματίου

21 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αντωνίου

22 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη

23 ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

  1. ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ

1 ΑΒΤΖΗ ΝΙΑΖΗ του Ραμαδάν

2 ΑΛΗ ΣΑΜΗ του Μουσταφά

3 ΑΛΗ ΣΕΝΤΑΤ του Σαλή

4 ΑΜΕΤ ΑΪΝΤΙΝ του Ιμπράμ

5 ΓΙΑΖΙΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του Αλή

8 ΙΣΜΑΗΛ ΕΣΡΑ του Μεμέτ

9 ΚΑΡΑ ΣΑΑΗ ΟΣΜΑΝ ΙΚΜΠΑΛ του Αλή

10 ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΑΗ του Ριφάτ

11 ΚΟΤΖΑ ΜΟΛΛΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΛΙΝ του Μετίν

12 ΚΟΥΡΟΥ ΙΡΦΑΝ του Μεμέτ

13 ΜΟΛΛΑ ΣΕΒΓΚΗ του Ισμαήλ

14 ΜΟΛΛΑΧΟΥΣΕΪΝ ΡΕΤΖΕΠ του Μεχμέτ

15 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΜΕΤ του Μουσταφά

16 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΝΑ του Μττεκήρ

17 ΜΠΕΚΗΡ ΟΥΣΤΑ Γ ΚΙΟΥΝΟΥΛ του ΧουσεΤν

18 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛ ΕΣΡΑ του Εμίν

19 ΝΙΖΑΜ ΤΖΕΒΙΔΕ του Σαλήχ

20 ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΜΠΙΝΟΥΡ του Γιαλτσίμ

21 ΟΥΣΤΑ ΡΑΪΦ του Λουτφή

22 ΣΑΛΗΧ ΟΓΛΟΥ ΛΕΪΛΑ του Χουσεΐν

23 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΚΑΜΠΕΡ ΤΖΑΪΤ του Χιλμή

24 ΤΑΧΗΡ ΤΖΕΜΑΛΗ του Χασάν

25 ΤΟΠΤΣΗ ΣΑΜΗ του Μτταϊιράμ

26 ΤΟΥΜΠΑΝ ΡΑΜΑΔΑΝ του Μουμίν

27 ΤΟΥΤΖΙΑΡ ΙΣΜΕΤ του Ατττουλά

28 ΧΑΛΗΛ ΣΕΜΑ του Αμέτ

29 ΧΑΛΗΛ ΣΕΡΚΑΝ του Ισμαήλ

30 ΧΑΛΗΤ ΑΜΕΤ ΤΖΟΣΚΟΥΝ του Τζαφέρ

31 ΧΑΣΑΝ ΚΟΡΑΗ του Χαλήλ

32 ΧΑΣΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Μεμέτ

33 ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΧουσεΤν

34 ΧΙΝΤ ΟΝΟΥΡ του Ρασήμ

35 ΧΙΝΤ ΣΕΒΤΑΠ του Ρασήμ

36 ΧΟΥΣΕΪΝ ΒΕΙΣΕΛ του Χαλήλ Ιμπράμ

37 ΧΟΥΣΕΪΝ ΖΕΧΡΗΝ του Φικρέτ

38 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΜΡΑ του Ραμαδάν

  1. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννου

2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου

3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

4 ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ) του Ευαγγέλου

5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ (ΒΑΗΣ) του Σπυρίδωνα

6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ - ΦΑΝΑΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Γρηγορίου

7 ΑΡΓΎΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ του Κωνσταντίνου

8 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ - ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννου

9 ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αριστείδη

10 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα

11 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέργιου

13 ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

14 ΔΑΒΙΤΗ ΑΝΝΑ του Αθανασίου

15 ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

16 ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα

17 ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

18 ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Αθανασίου

19 ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

20 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου

21 ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γερασίμου

22 ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κοσμά

23 ΚΟΥΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου

24 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

25 ΜΠΑΧΤΣΕΒΛΝΟΥ - ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΗ του Ιωάννη

26 ΜΠΙΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

27 ΝΤΟΥΚΑΚΙΙΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωάννου

28 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΙΑ) του Γεωργίου

29 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

30 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

31. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

32 ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

33. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χαραλάμπους

34 ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

35 ΤΟΓΙΑ - ΠΑΤΑΠΗ ΣΟΦΙΑ του Αναστασίου

36 ΤΟΥΣΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου

37 ΤΣΑΡΟΥ - ΣΩΤΗΡΟΓΙΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπυρίδωνα

38 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Μιχαήλ

39 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

40 ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου

41 ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου

  1. ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ (ΦΥΣΗ-ΚΥΝΗΓΙ-ΨΑΡΕΜΑ-ΠΑΡΑΔΟΣΗ)

1 ΑΙΓΙΝΗΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου

2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου

3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

4 ΑΡΑΠΚΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

5 ΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αργυρίου

6 ΒΑΡΝΑΒΑ ΜΕΡΟΠΗ του Θεοφάνη

7 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη

9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

10 ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

11 ΔΟΛΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του Θεοδώρου

12 ΖΟΥΓΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Περικλή

13 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

14 ΚΑΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

15 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη

16 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου

17 ΚΟΡΕΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου

18 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Σταματίου

19 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

20 ΛΙΟΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Παναγιώτη

21 ΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

22 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ του Χριστόφορου

23 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

24 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ιωάννη

25 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου

26 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

27 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

28 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διονυσίου

29 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστείδη

30 ΠΡΕΜΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Αθανασίου

31 ΣΑΛΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

32 ΣΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κυριάκου

33 ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΑΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΑ) του Νικολάου

34 ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

35 ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ασημάκη

36 ΥΦΑΝΤΙΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Θεοχάρη

37 ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηρακλή

  1. ΕΘΝΙΚΗ ΑΥΓΗ

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

2 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Νικολάου

3 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Ευσταθίου

4 ΓΙΑΝΝΟΓΚΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

5 ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου

6 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Λάμπρου

7 ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Θεοδοσίου

8 ΚΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Βασιλείου

9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

10 ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου

11 ΦΡΛΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΛΧΙΛΛΕΑΣ του Φιλίππου

  1. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΗ) του Ιωάννη

3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Κωνσταντίνου

4 ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

5 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Σπυρίδωνα-Μιχαήλ

6 ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ

7 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΛΟΗ-ANNA του Νικολάου

8 ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9 ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ-ΛΟΥΔΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου

11 ΓΙΛΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

12 ΓΡΑΜΜΛΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστοτέλη

13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Στυλιανού

14 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

15 ΔΟΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου

16 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ζαχαρία

16 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΓ1ΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη

17 ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΙΟΛΗ του Κωνσταντίνου

18 ΚΑΡΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

19 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

20 ΚΙΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

21 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

22 ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

23 ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου

24 ΚΥΡΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Λεωνίδα

25 ΛΕΟΜΠΙΛΛΑ (LEOBILLA) ΦΩΤΕΙΝΗ (FOTINI) του Τζιοβάνι

26 ΛΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του Ανδρέα

27 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηρακλή

28 ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

29 ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παρασκευά

30 ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου

31 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη

32 ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

33 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

34 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

35 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ (ΜΑΚΗΣ) του Βασιλείου

36 ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

37 ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

38 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΦΑΝΗ-ΧΡΥΣΗ του Μιχαήλ

39 ΤΑΧΙΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

40 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Στανίσλαβ

41 ΤΣΑΚΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιγνατίου

42 ΨΗΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΔΕΞΙΑ, ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΟ ΠΑΣΟΚ, ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΟΜΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΧΑΡΙΖΩ ΟΙΚΟΠΕΔΑ ΧΑΡΙΖΩ ΧΡΕΗ ΣΩΖΩ ΖΩΕΣ, ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑ.Ε.Κ.Ε.

1 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Νικολάου

2 ΤΖΑΛΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη

3 ΤΖΑΛΑΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη .

  1. Ε.Ε.Κ. ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛ0Σ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αναστασίου

5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του Τρύφωνα

6 ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου

7 ΔΑΦΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Γεωργίου

8 ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου

9 ΚΑΜΠΟΖΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του Θεοδώρου

10 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σταύρου

11 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

12 ΜΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Ιωάννη

13 ΜΑΤΣΑΣ ΣΑΜΠΕΤΑΪ (ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) του Μπενάκη

14 ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωάννου

15 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Μιχαήλ

16 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ του Στυλιανού

17 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος

18 ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

19 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΖ ΒΑΙΟΙ του Βασιλείου

20 ΤΖΙΡΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

21 ΦΩΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

  1. ΛΕΥΚΟ

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΆ του Γεωργίου

2 ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου

21. Δημοσθένης Βεργής Έλληνες ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ

1 ΒΕΡΓΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Εμμανουήλ

2 ΚΑΣΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου

3 ΚΟΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

4 ΠΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

5 ΣΤΟΥΡΑΊΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ελευθερίου

6 . ΧΑΤΖΗ ΑΝΝΑ του Βύρωνα

  1. ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1 ΑΓΓΕΛΟΓΙΟΥΛΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

2 ΑΙΡΙΣ - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑ.ΟΣ του Αριστοτέλη

3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου

4 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

5 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου

6 ΑΠΟΔΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Ιωάννη

7 ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη

8 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

9 ΔΑΝΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

10 ΔΟΓΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του Παντελή

11 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του Ζαχαρία

12 ΘΕΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του Ηρακλή

13 ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

15 ΚΟΕΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Λορέντζου

16 ΚΟΤΣΛΚΕΧΑΓΙΑ (ΚΕΧΑΓΙΑ) ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του Λαζάρου

17 ΚΟΥΜΑΡΕΛΛΑΣ ΟΘΩΝ του Αθανασίου

18 ΚΟΥΝΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

19 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου

20 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

21 ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

22 ΛΑΔΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Αριστείδη

23 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταύρου

24 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Σταύρου

25 ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αχιλλέα

26 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

27 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΜΑΡΙΟΣ) του Κωνσταντίνου

28 ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Παναγιώτη

29 ΜΠΑΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ελευθερίου

30 ΞΙΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου

31 ΟΛΑΓΙΑ ΓΚΟΝΘΑΛΕΘ ΝΤΕ ΛΑ ΒΕΓΚΑ ΠΕΔΡΟ του Πέδρο

32 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

33 ΠΑΠΑΜΕΘΟΔΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Παντελή

34 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου

35 ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεοδώρου

36 ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

37 ΣΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

38 ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Νικολάου

39 ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παύλου

40 ΦΥΔΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου

41 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους

42 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Θεμιστοκλή

  1. ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1 ΒΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αθανασίου

2 ΓΚΙΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3 ΓΟΥΡΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Πιέρρου

4 ΓΟΥΡΝΑΣ ΠΙΕΡΡΟΣ του Διονυσίου

5 ΔΑΛΙΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Μιχαήλ

6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλβέρτου

8 ΚΟΥΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

9 ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου

11 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

12 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ-ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Μιχαήλ

13 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΡΟΖΕΛΛΑ του Λίμπερο

14 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

15 ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

16 ΠΑΛΑΒΙΤΣΙΝΗ ΑΝΝΑ του Νικολάου

17 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου

18 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

19 ΣΟΦΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελεήμονος

20 ΙΤΑΗ ΑΝΝΑ του Σταύρου

21 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Δημητρίου

22 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου

  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1 ΑΤΣΟΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου

2 ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου

3 ΓΙΑΜΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη

4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

5 ΛΙΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

6 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Θεοδώρου

7 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

9 ΤΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

10 ΤΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

  1. ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ

1 ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ - ΙΝΙΩΤΑΚΗ ΖΩΗ του Βύρωνα

2 ΑΥΛΑΚΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Στυλιανού

3 ΒΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

4 ΒΟΡΔΟΧΕΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

6 ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου

7 ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

8 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοφάνη

9 ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

10 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

11 ΖΑΦΕΙΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

12 . ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα

13 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Πασχάλη

15 ΚΙΟΥΣΗ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΛΗ του Γεωργίου

16 ΚΟΖΟΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Αθανασίου

17 ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΓΚΟΛΦΩ του Φωτίου

18 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου

19 ΛΕ ΜΠΑΡΟΝ (LE BARON) ΣΙΜΟΝ-ΣΟΥΖΑΝ (SIMONE-SUZANNE) του Ροζέ (Roger)

20 ΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστοδούλου

21 ΛΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ελευθερίου

22 ΜΗΛΕΣΗΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Παναγιώτη

23 ΜΠΟΓΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

24 ΝΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γερασίμου

25 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

26 ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Σταύρου

27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αριστείδη

28 ΠΑΠΛΑ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου

29 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ιωάννη

30 ΠΙΠΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου

31 ΠΛΕΣΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Αναργύρου

32 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αντωνίου

33 ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

34 ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

35 ΤΙΛΚΙΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ανέστη

36 ΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Στυλιανού

37 ΤΣΟΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου

38 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

  1. ΠΡΑΣΙΝΟΙ-Αλληλεγγύη. Δημιουργία, Οικολογία

1 ΑΚΕΡΜΑΝΣ ΜΟΝΙΚ ΜΠΑΜΠΕΤΤΕ (MONIKA) του Μπέντζαμιν

2 ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ ΜΟΑΒΙΑ του Μωχαμεντίν

3 ΒΑΛΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου

4 ΒΑΛΑΩΡΑ Γ ΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Βασιλείου

5 ΒΟΛΙΩΤΗ ΖΩΗ του Κωνσταντίνου

6 ΓΚΟΛΙΟΜΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου

7 ΓΡΕΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

8 ΔΑΣΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

9 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού

10 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Βασιλείου

11 ΕΣΜΑΟΥΙ ΕΥΤΥΧΙΟΣ-ΝΑΣΣΕΡ του Αλεξάνδρου

12 ΖΙΑΚΟΥ ΕΛΕΑΝΑ του Γεωργίου

13 ΖΟΥΜΓΊΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου

14 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου

15 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Παναγιώτη

16 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

17 ΚΑΛΑΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Πέτρου

18 ΚΑΛΛΗ-ΠΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

19 ΚΑΝΤΙΡ ΡΙΖΓΚΑΡ του Μοχαμμέντ

20 ΚΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

21 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Ιωάννη

22 ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Εμμανουήλ

23ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Παναγιώτη

24 ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Γεωργίου

25 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ηρακλή

26 ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

27 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ζαχαρία

28 ΜΕΤΑΞΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Σωκράτη

29 ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φώτιου

30 ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του Εμμανουήλ

31 ΝΟΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΑΜΙΛΟ του Δημητρίου

32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

33ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου

34 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

35 ΡΙΚΑΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

36 ΣΚΟΥΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Ανδρεα

37 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ANAPFAI του Σπυρίδωνος

38 ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Στέφανου

39 ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Ευσταθίου

40 ΤΖΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

41 ΦΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

42 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Περικλή

  1. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤ1ΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ I ΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αριστομένη

2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Αλεξίου

3. ΓΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημοσθένη

4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

5 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Κωνσταντίνου

6 ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

7 ΚΟΝΤΟΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αριστείδη

9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Προδρόμου

10 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

11 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του Αγαμέμνονος

12 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του Σταύρου

13 ΤΑΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

14 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

  1. ΚΟΛΛΑΤΟΣ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-Οικολογικό Ελληνικό

1 ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου

2 ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μάριου

3 ΜΑΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

4 ΝΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

  1. ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

2 ΒΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

3 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΜΕΡΙΣ7Α του Ιωάννη

4 ΓΚΙΟΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Εμμανουήλ

5 ΔΕΛΕΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους

7 ΜΑΓΔΑΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα

8 ΜΑΥΡΟΔΑΚΟΥ-ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Φιλίππου

9 ΝΤΕΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

11 ΣΤΟΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

12ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Χαραλάμπους

13 . ΤΣΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

14 . ΧΗΝΙΤΙΔΟΥ ΖΩΗ του Δημητρίου

  1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

1 ΑΓΡΟΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Αναξαγόρα

2 ΑΝΑΓΝΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνος

3 ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ του Γεωργίου

4 ΒΕΝΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ) του Νικολάου

5 ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

6 ΒΡΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λεωνίδα

7 ΓΑΛΑΝΑΚΗ - ΙΝΤΖΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ

8 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Γεωργίου

9 ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

10 ΔΗΜΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αγγέλου

11 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παρασκευά

12 ΖΩΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ευστρατίου

13 ΚΑΚΟΥ ΡΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του Νικολάου

14 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Νικολάου

15 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

16 ΚΑΡΑΠΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη

17 ΚΙΤΡΟΕΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αλεξάνδρου

18 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

19 ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του Θεοδώρου

20 ΛΥΒΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαραλάμπους

21 ΜΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λουκά

22 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

23 ΜΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου

24 ΝΤΖΙΟΥ ΑΓΑΠΗ του Αθανασίου

25 ΣΑΠΑΡΕΦΣΚΑ ΦΙΔΛΝΚΑ (ΦΙΦΗ) του Βασΐλ

26 ΣΙΩΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Διονυσίου

27 ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

28 ΤΣΙΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου

29 ΤΣΙΡΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη

30 ΤΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

31 . ΦΩΗΣ ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ του Φωτίου

32 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου

33 . ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χριστόφορου

  1. ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του Χρήστου

2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ

3 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

4 ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΛΣ του Νικολάου

5 ΔΗΜΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κυριάκου

6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

7 ΚΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γιαννάκη

8 ΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

9 . ΜΑΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

11 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΛΡΙΑΝΘΗ του Ιωάννη

12 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΘΕΟΔΩΤΑ του Νικολάου

13 ΜΠΟΥΛΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου

14 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

15 ΝΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

16 ΠΑΠΑΑΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

17 ΠΑΡΓΟΥ ΔΟΜΝΑ του Σταύρου

18 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αλεξάνδρου

19 ΠΟΥΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αριστογένη

20 ΣΙΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αλεξάνδρου

21 ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΖΩΗ του Αθανασίου

22 ΣΤΟΪΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

  1. ΣΧΕΔΙΟ Β

1 ΑΛΑBΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ΑΛΕΚΟΣ) του Νικολάου

2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

3 ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γρηγορίου

5 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αναστασίου

6 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Σταματίου - Σπυρίδωνος

7 ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΗΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου

9 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Βασιλείου

10 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

11 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου

12 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΌΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ταξιάρχη

13 ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ηρακλή

14 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου

15 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

16 ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

17 ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευσταθίου

18 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Δημητρίου

19 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευαγγέλου

20 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

21 . ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Δημητρίου

23 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λεωνίδα

24 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου

25 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

26 ΜΟΥΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

27 ΝΙΚΟΛΟΓΙΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου

28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεργίου

29 ΠΑΠΟΥΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

30 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

31 ΠΛΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Θεοδώρου

32 ΡΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

33 ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

34 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Πραξιτέλη

35 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου

36 ΣΤΑΜΟΓΊΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου

37 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

38 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

39 ΣΦΑΝΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του Φωτίου

40 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αντωνίου

41 ΤΖΗΜΛΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Παναγιώτη

42 ΦΑΡΔΕΛΛ ΣΛΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΩ (ΧΡΥΣΑ) του Ιωάννη

43 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

  1. Σοσιαλιστικό Κόμμα

1 ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στέφανου

2 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Λουκά

3 ΒΑΛΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Θωμά

4 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μάρκου

5 ΒΛΑΧΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του Σπυρίδωνος

6 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Στυλιανού

7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Αστεριού

9 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη

10 ΔΗΜΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου

11 ΕΚΜΕΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

12 ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

13 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

14 ΚΑΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου

15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου

16 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου

17 ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Γεωργίου

18 ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

19 ΛΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

20 ΜΑΜΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

21 ΜΟΥΣΙΩΝΗΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη

22 ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

23 ΜΠΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

24 ΝΤΟΥΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Χρήστου

25 ΝΤΟΥΣΚΑ ΑΛΕΞΙΑ του Αποστόλου

26 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Γεωργίου

27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου

28 ΠΑΠΟΥΓΣΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ του Αντωνίου

29 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου

30 ΠΑΣΤΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Παναγιώτη

31 ΡΕΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Αθανασίου

32 ΡΙΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θωμά

33 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστοφόρου

34 ΡΟΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνος

35 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ του Δημητρίου

36 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου

37 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κυριάκου

38 ΤΣΙΑΤΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ (ΚΕΛΛΥ) του Χρήστου

39 ΤΣΙΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ευαγγέλου

40 ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λεόντιου

  1. έλληνες ευρωπαίοι πολίτες

1 ΑΤΣΑΑΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

2 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Εμμανουήλ

3 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

4 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ευστρατίου

5 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

6 ΓΚΕΡΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

7 ΔΟΞΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νίκου - Λυκούργου

8 ΚΑΛΟΧΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Δημητρίου

9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΙΡΡΟΗ του Πέτρου

10 ΚΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

11 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

12 ΚΩΝΣΤΑΝ ΓΙΝΙΔΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ του Νικολάου

13 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

14 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

15 ΜΟΥΖΑΚΑ - ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Νικολάου

16 ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

17 ΝΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ συζ. Νικολάου

18 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ηλία

19 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου

20 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τιμολέοντος

21 ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Ευαγγέλου

22 ΠΕΤΡΑΚΗ ΔΑΜΑΣΚΗΝΗ (ΙΝΩ) του Στυλιανού

23 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Μιχαήλ

24 ΠΟΛΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΛΙΛΑ) του Σπυρίδωνος

25 ΣΙΓΜΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

26 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

27 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θωμά

28 ΤΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

29 ΤΣΑΡΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του Αλεξάνδρου

30 ΦΟΥΡΤΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Πέτρου

31 ΦΩΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ματθαίου

32 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

  1. κοινωνία αξιών

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

2 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ανανία

3 ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

4 ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΛ) του Αθανασίου

5 ΔΗΛΑΒΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

6 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ

7 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Διονυσίου

8 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αθανασίου

10. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Θρασυβούλου

11 ΚΟΛΙΓΙΩΡΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του Ιωάννου

12 ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου

13 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

14 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστείδου

15 ΚΥΡΙΑΚΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου

16 ΜΙΜΟΥΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Χρήστου

17 ΜΠΑΧΑΡΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ - ΔΑΦΝΗ(ΦΡΟΣΕΛΥΝΑ) του Αλεξάνδρου

18 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

19 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΘΑ του Γεωργίου

20 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Τριαντάφυλλου

21 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Βασιλείου

22 ΠΑΠΑΛΗΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

23 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΡΙΚΑ του Αναστασίου

24 ΣΙΓΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου

25 ΤΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χαραλάμπους

26 ΤΟΖΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Θεοδώρου

27 ΤΣΑΓΚΑΡΟΓΙ ANN ΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

28 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του Διονυσίου

29 ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

30 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννου

31 ΦΕΝΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου

32 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γερασίμου

35 . ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

  1. Αγροτικό.Κτηνοτροφικό.Κόμμα Ελλάδας (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

2 ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

3 ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

4 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

5 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓ ΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Βασιλείου

6 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μάριου-Αλεξάνδρου

7 ΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπόρου

9 ΜΑΝΓΚΛΑ8ΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

11 ΜΠΑΝΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Κωνσταντίνου

12 ΜΠΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

13 ΞΗΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Φωτίου

14 ΞΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ιωάννη

15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία

16 ΠΑΠΛΙΑΚΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του Αγγέλου

17 ΠΑΡΑΣΧΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παράσχου

18 ΤΖΙΛΦΑ ΒΑΪΑ του Μιλτιάδη

19 ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Δημητρίου

20 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αποστόλου

21 ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοχάρη

  1. ελιά ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ [Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (ΠΑ.ΣΟ.Κ.) -

Συμφωνία για τη Νέα Ελλάδα - Δυναμική Ελλάδα - Μεταρρυθμιστική Αριστερά - Νέοι

Μεταρρυθμιστές - ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2012 - ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ Β )

1 ΑΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Αριστείδη

2 ΑΛ ΣΑΛΕΧ ΑΦΡΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ) του Ιμπραήμ

3 ΑΜΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

4 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

5 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου

6 ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

7 ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΓΑΡΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤ ΕΡΙΝΗ του Σωτηρίου

9 ΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη

10 ΔΑΛΙΑΝΗ ΑΛΕ= ΑΝΔΡΑ του Ναπολέοντος

11 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Τρύφωνος

12 ΟΕΑΚΟΥ ΡΕΓΠΝΑ του Γεωργίου

13 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διονυσίου

14 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

15 ΚΑΪΛΗ ΕΥ A - ΕΥΔΟΞΙΑ του Αλεξάνδρου

16 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Θεοδώρου

17 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

18 ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία

19 ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη

20 ΚΙΣΣΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Κωνσταντίνου

21 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σταύρου

22 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓ ΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

23 ΜΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

24 ΜΙΕΡΝΙΚ (ΑΡΓΎΡΑΚΟΥ) ΜΑΛΓΚΟΡΖΑΤΑ -ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ) του Στάνισλαβ

25 ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ) του Γεωργίου

26 ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

27 ΜΠΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

28 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

29 ΓΙΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΣΦΑΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος

30 ΠΑΠΑΚΩΝΣIΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

31 ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

32 ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

33 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΣΥΛ8ΑΝΑ του Σπυρίδωνος

34 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου - Φωτίου

35 ΣΟΥΛΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη

36 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αλκιβιάδη

37 ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου

38 ΤΙΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

39 ΧΑΛΑΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Χαραλάμπους

40 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

41 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

42 ΨΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

  1. ΓΕΦΥΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ! ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ/ΔΡΑΣΗ, ΘΟΔΩΡΟΣ ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ [δημιουργία, ξανά! - δράση]

1 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ του Γεωργίου

2 ΑΡΤΕΜΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

3 ΒΕΝΙΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Παναγιώτη

4 ΓΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Αριστοτέλη

5 ΓΕΩΡΓΙΛΗ ΑΡΕΤΗ του Σταύρου

6 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΔΙΑΝΕΛΟΣ του Γεωργίου

7 ΓΙΑΝΝΑ ΕΡΜΕΛΛ του Άντναντ

8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ - ΠΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου

9 ΓΙΤΟΠΟΥΛΘΣ ΘΩΜΑΣ του Εμμανουήλ

10 ΓΥΑΛΙΣΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Διονυσίου

11 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

12 ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Γεωργίου

13 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του Σταύρου

14 ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

15 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

16 ΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΛΥΝ του Ηλία

17 ΚΑΨΟΥΛΗ-ΣΒΕΝΣΕΝ ΑΜΦΙΘΕΑ του Ελευθερίου

18 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου

19 ΚΟΚΟΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΙΩΣΗΦ του Σπυρίδωνος

20 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Αθανασίου

21 ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Ελευθερίου

22 ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

23 ΚΩΝΣΤΑΣ ΗΑΙΑΣ του Κωνσταντίνου

24 ΛΑΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σώζοντας- Γερασίμου

25 ΛΕΥΚΟΒΙΤΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ηλία

26 ΛΙΜΝΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

27 ΛΟΣΤΡΟΜΟΣ ΗΛ.ΑΣ του Αντωνίου

28 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Γεωργίου

29 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λυσίμαχου-Χρήστου

30 ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου-Ελευθερίου

31 ΜΠΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

32 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου

33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

34 ΠΑΠΑΟΕΟΛΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

35 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

36 ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ίου Χρήστου

37 ΣΑΛΤΙΕΛ ΑΛΦΡΕ ΝΤΟ του Ισακ-Ίζη

38 ΣΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

39 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

40 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΪΝΟΛΑ) του Χρήστου

41 ΤΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελή

42 . ΤΣΙΑΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

  1. ΔΡΑΧΜΗ [ΔΡΑΧΜΗ] Ελληνική Δημοκρατική Κίνηση Πέντε Αστέρων - Πατριωτικό

Κοινωνικό Κίνημα - Ελληνικό Κοινωνικό Κίνημα]

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ί-ΛΕΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου

2 ΑΡΓΎΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου

3 ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη

4 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Ηλία

5 ΒΑΡΟΣ ΔΟΜΗ ΤΡ ΙΟΣ του Γεωργίου

6 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ- ΚΑΤΙΔΙΩΤΗ ΣΓΊΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αποστόλου

7 ΔΙΟΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου

8 ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

9 ΚΑΠΕΡΝΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

10 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

11 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

12 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

13 ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

14 ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

15 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

16 ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ιωάννη

17 ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνα

18 ΜΠΡΕΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

19 ΠΑΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευσταθίου

20 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθύμιου

21 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

22 ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ιωάννη

23 ΠΕΦΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ανδρέα

24 ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

25 ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

26 ΣΤΕΡΠΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Χριστοφόρου

27 ΣΩΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου

28 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

29 ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

30 ΦΕΡΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Ιωάννη

  1. ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του Αντωνίου-Μιχαήλ

2 ΑΛΑΤΣΗ ΦΡΑΙΛΙΧ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

3 ΑΝΤΥΠΑ-ΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου

4 ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα

5 ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου

6 ΔΗΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Θεοδώρου

7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Παναγιώτη

8 ΕΛ ΜΠΑΤΤΑ ΜΩΧΑΜΕΝΤ του Λμττντέλ Ραούφ

9 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

10 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

11 ΖΟΛΩΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Χαράλαμπου

12 ΖΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

13 ΙΕΡΕΜΙΑ ΣΟΦΙΑ του Εμμανουήλ

14 ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλή

15 ΚΑΛΛΙΒΡΟΥΣΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ του Στεργίου

16 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

17 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη

18 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μανούσου

19 ΚΙΤΣΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αντωνίου

20 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου

21 ΚΡΑΓΚΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου

22 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

23 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

24 ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πυθαγόρα

25 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ταυ Αθανασίου

26 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

27 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ανδρέα Γεράσιμου

28 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Μιχαήλ

29 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παντελή

30 ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σταύρου

31 ΜΠΙΜΓ1ΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη

32 ΝΟΪΚΡΑΝΤΣ (NEUKRANZ) ΜΠΕΡΤ-ΑΝΤΡΕ-ΤΙΛ-ΕΡΙΚ (BERT - ANDREE - TILL -

ERIK) του Καρλ Γιοχάνες (Karl Johannes)

33 ΠΑΙΝΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του Ευαγγέλου

34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΛΗΘΕΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

35 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Παναγιώτη

36 ΠΙΣΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Σταματίου

37 ΡΙΤΣΑΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του Έρικ

38 ΣΕΡΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γρηγορίου

39 ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ του Τιμολέοντος

40 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λάμπρου

41 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου

42 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

  1. ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ [ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ · Νέα Μεταρρυθμιστική Ριζοσπαστική Ανασυγκρότηση - Χριατιανοδημοκρατικό Κόμμα Ελλάδος - Πατριωτικό Δίκτυο Αφύπνισης]

1 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη

2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

3 ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

4 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

5 ΔΑΛΙΕΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

6 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑ του Διονυσίου

7 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωάννη

8 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου

9 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

10 ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

11 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

12 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

13 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Νικολάου

15 ΚΑΡΥΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

16 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του Ηλία

17 ΚΟΡΜΑΛΟΥ - ΚΥΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του Στυλιανού

18 ΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη

20 ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

21 ΜΑΝΩΛΟΓΟΥΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ανδρέα

22 ΜΙΧΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου

23 ΜΟΥΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Χρήστου

24 ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά

25 ΝΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

26 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

27 ΠΛΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Σπυρίδωνα

28 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

29 ΠΑΑΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

30 ΠΟΛΥΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βύρωνα

31 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ

32 ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ξενοφώντος

33 ΣΑΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

34 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου

35 ΣΤΑΜΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Χρήστου

36 ΣΤΑΜΠΟΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Θεολόγου

37 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

38 ΣΩΝΤΕΡΣ ΤΖΕΗΜΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Τζέημς - Χάρολντ

39 ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

40 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρισίου

41 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Γεωργίου

42 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαραλάμπους

  1. ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ (ΕΛ.ΛΑ.Σ.) [ΚΟΜΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ (Κ.Ε.ΣΩ) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΪΚΟΣ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ (Ε.ΛΑ.Σ) - Κίνημα Πολιτικής Αλήθειας (ΚΙ.Π.ΑΛ.)]

1 ΒΑΓΙΑ-ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Αναστασίου

2 ΒΑΡΒΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Ευαγγέλου

3 ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά

4 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Μιχαήλ

5 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

6 ΕΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννου

7 ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

8 ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ζήση

9 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του Δημητρίου

10 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ του Χαραλάμπους

11 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Βασιλείου

12 ΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

13 ΡΗΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Μιχαήλ

14 ΣΙΟΥΤΗ ΖΩΗ του Τιμοθέου

15 ΣΜΥΡΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Σταύρου

16 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Μιχαήλ

17 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Ανδρέου

18 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Ηλία

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΤΙΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟ ΜΕΤΩΠΟ, ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΡΜΑ ΠΟΛΙΤΩΝ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ- ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

2 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου

3 ΑΝΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου

4 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου

5 ΒΑΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου

6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λάμπρου

7 ΒΑΤΑΛΗΣ ΑΡΗΣ του Χαρίσιου

8 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

9 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΖΩΗ του Αντωνίου

10 ΠΑΓΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Νικολάου

11 ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

12 ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Γερασίμου

13 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ξενοφώντος

14 ΔΗΜΗΤΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Χρήστου

15 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Γεωργίου

16 ΔΟΝΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου

17 ΖΕΛΗΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του Μύρωνος

18 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γερασίμου

19 ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

20 ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου

21 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου

23 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

24 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

25 ΚΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λέανδρου

26 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου

27. ΚΟΣΚΟΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

29 ΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΟΤΗΣ) του Αθανασίου

30 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου

31 ΠΑΝΤΙΡΗ-ΚΑΡΡΕΡ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΡΟΛΙΝΑ) του Δημητρίου

32 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου

33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ) του Κωνσταντίνου

34 ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

35 ΣΑΡΗΠΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου

36 ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή

37 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του Λουκά

38 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Μιχαήλ

39. ΤΡΑΥΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου

40. ΤΣΟΥΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του Κωνσταντίνου

41. ΧΑΛΟΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου

42. ΧΡΥΣΑΓΗ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 25.05.2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07.00 ώρα και θα

λήξει την 19.00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 55073/2-5-2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΩΝ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

1ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η και Θ(μέχρι και την εκλογέα ΘΕΡΜΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ)

2ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το γράμμα Κ (από την εκλογέα ΚΑΒΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ) και Λ (μέχρι και την εκλογέα ΛΥΜΠΙΝΑΚΗ ΕΛΛΗ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλυβών Κοινοτικοί Εκλογείς

3ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το γράμμα Μ (από την εκλογέα ΜΑΘΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ), Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και την εκλογέα ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλυβών Ετεροδημότες Εκλογείς

4ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ),Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ, και Ω.

5ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αρμένων

Αίθουσα Πολλαπλών χρήσεων Αρμένων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αρμένων.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αρμένων Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αρμένων Κοινοτικοί Εκλογείς

6ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καρών Αποκορώνου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Καρών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καρών

7ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαχαιρών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών.

8ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Νέου Χωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ (μέχρι και την εκλογέα ΛΥΡΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ).

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Νέου Χωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

9ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Νέου Χωρίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

10ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ραμνής

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ραμνής

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ραμνής.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ραμνής Κοινοτικοί Εκλογείς.

11

Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου

Δημοτικό Σχολείο Στύλου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ (μέχρι και τον εκλογέα ΛΥΓΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Στύλου Ετεροδημότες Εκλογείς

12ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου

Δημοτικό Σχολείο Στύλου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

13ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς

Δημοτικό Σχολείο Ασή Γωνιάς

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι και Κ (μέχρι και τον εκλογέα ΚΥΜΝΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟ)

14ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς

Δημοτικό Σχολείο Ασή Γωνιάς

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

15ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου

Γυμνάσιο Βάμου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι Κ, Λ και Μ (μέχρι και την εκλογέα ΜΠΡΟΥΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ).

16ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου

Γυμνάσιο Βάμου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάμου Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάμου Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Αστυνομικού Τμήματος Βάμου

17ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Γαβαλοχωρίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

           

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

   

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

18ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Γαβαλοχωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ), Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

19ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάϊνας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κάϊνας

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κάϊνας

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κάινας Κοινοτικοί Εκλογείς.

20ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

   

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

21ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλά

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ,Λ και Μ (μέχρι την εκλογέα ΜΠΟΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ).

22ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Κεφαλά

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κεφαλά Κοινοτικοί Εκλογείς.

23ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κόκκινου Χωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

24ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ξηροστερνίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ξηροστερνίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ξηροστερνίου

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ξηροστερνίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

25ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πλάκας

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι Κ, Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΤΡΕΛΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ).

26ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πλάκας

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από τον εκλογέα ΠΕΚΛΑΡΗ ΑΧΙΛΛΕΑ), Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Πλάκας Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α 12097

27ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σελλίων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Σελλίων Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

28ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως

Δημοτικό Σχολείο Γεωργιουπόλεως

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, και Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΡΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟ).

29ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως

Δημοτικό Σχολείο Γεωργιουπόλεως

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως Κοινοτικοί Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Τμήματος Αστυνομικών Επιχειρήσεων Αποκορώνου.

30ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμίτσι Αμυγδάλι

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αμυγδάλι Κοινοτικοί Εκλογείς.

31ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καστέλλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καστέλλου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καστέλλου

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καστέλλου Κοινοτικοί Εκλογείς.

32ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά

Δημοτικό Σχολείο Κουρνά

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

33ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά

Δημοτικό Σχολείο Κουρνά

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΠΕΡΙΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κουρνά Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κουρνά Κοινοτικοί Εκλογείς.

34ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής

Πρώην Νηπιαγωγείο Δραμίων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

35ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Αλικάμπου

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αλικάμπου Κοινοτικοί Εκλογείς.

36ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βαφέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ.

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ.

37ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Βρυσών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και Μ (μέχρι και την εκλογέα ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ).

38ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Βρυσών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ(από την εκλογέα ΜΑΡΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βρυσών Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βρυσών Κοινοτικοί Εκλογείς.

39ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Εμπροσνέρου

Δημοτικό Σχολείο Εμπροσνέρου

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Εμπροσνέρου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Εμπροσνέρου Κοινοτικοί Εκλογείς.

40ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας

Παιδικός Σταθμός Μάζας

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Μάζας Κοινοτικοί Εκλογείς.

41ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας

Παιδικός Σταθμός Μάζας

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

42ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νίππους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Νίππους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νίππους

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Νίππους Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΡΕ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

43ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μελιδονίου

Αίθουσα Πρώην Κοινοτικού Καταστήματος Μελιδονίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μελιδονίου.

44ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Παϊδοχωρίου

Αίθουσα Πρώην Δημοτικού Σχολείου Παϊδοχωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Παϊδοχωρίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Παϊδοχωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

45ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πεμονίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πεμονίων

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πεμονίων.

46ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Τζιτζιφέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ.

47ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φρέ

Δημοτικό Σχολείο Φρέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φρέ.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Φρε Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Φρε Κοινοτικοί Εκλογείς.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΓρηγΟρης ΜαρκΑκης