research papers writing help

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Βρύσες14/05/2014

Αριθ. Πρωτ.-8173-

ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

 

Δ/νση : Βρύσες Χανίων

Τ.Κ 730 07

Τηλ. :2825340319

Fax :2825051211

E-Mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πληρ. Θ. Αναγνωστάκης

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010«Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

2. Την αριθ. 20/2014 Απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Χανίων, όπως διορθώθηκε με τις αριθμ. 27/2014, 35/2014 και 36/2014 όμοιές της, με τις οποίες ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν Συνδυασμοί Υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων Δημοτικών Κοινοτήτων, Συμβούλων Τοπικών Κοινοτήτων και Εκπροσώπων Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Αποκορώνου, των εκλογών για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών της 18ης Μαΐου 2014.

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το Δήμο Αποκορώνου.

 

  1. Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :

«ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Έμβλημα του συνδυασμού είναι η γεωγραφική απεικόνιση του Δήμου Αποκορώνου.

ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρμένων

1. ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΡΑΚΑΚΗ-ΑΝΔΡΕΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

4. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΙΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

6. ΧΑΒΑΛΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΧΑΡΙΤΑΚΗ-ΜΑΝΑΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ασή Γωνιάς

1. ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

2. ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βάμου

1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΩΝ

3. ΛΑΣΣΑΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

4. ΛΙΓΟΞΥΓΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6. ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8. ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

11. ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. SHEPPARD PETER του RAYMOND

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γεωργιουπόλεως

1. ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ-ΜΑΡΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΣΗΦ

4. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ

7. ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

8. ΣΚΟΥΝΤΡΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΤΡΑΪΤΟΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΜΙΧΑΗΛ

12. RASMUSSON HELENE του RICHARD

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κρυονερίδας

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ-ΤΣΑΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΚΑΠΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗ-ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φρέ

1. ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Γεωργιουπόλεως

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΑΝΑΚΗ

5. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. KOKOLAKIS HEITMANN ANKE του KARL HEINZ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλυβών

1. ΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΑΝΑΝΕΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΠΟΘΟΥΛΑΚΗ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΦΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

5. ΧΑΒΑΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αλικάμπου

  1. ΦΑΣΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αρμένων

1. ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΠΡΙΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ασή Γωνιάς

1. ΜΑΡΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βάμου

1. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βαφέ

1. ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βρυσών Αποκορώνου

1. ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ-ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γαβαλοχωρίου

1. ΚΟΥΣΚΟΥΜΒΕΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΧΟΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. TIMPSONSIOBHANANNESHOUTHWELLτουMAURICE

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπροσνέρου

1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΘΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ- ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάϊνας

1. ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΑ-ΗΛΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

1. ΚΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2. ΠΕΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καρών Αποκορώνου

1. ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστέλου

1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλά

1. ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΑΦΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. STEPHENSON MARTIN JOHN του HENRY

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κόκκινου Χωριού

1. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουρνά

1. ΤΡΑΪΤΟΡΑΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μάζης

1. ΛΙΑΝΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαχαιρών

1. ΨΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελιδονίου

1. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέου Χωρίου Αποκορώνου

1. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗ-ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ξηροστερνίου

1. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  1. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παϊδοχωρίου

  1. ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεμονίων

1. ΒΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

1. ΧΑΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. HALL KEITH του ALBERT

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ραμνής

1. ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σελλίων

1. ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τζιτζιφέ

  1. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

  2. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φυλακής

  1. ΠΑΠΑΔΑΚΗ (ΕΛΛΗ) ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ (Ε.Δ.Δ.Α)»

Το έμβλημα του συνδυασμού είναι σχήμα παραλληλόγραμμο που αποτελείται από γραμματικά και εικαστικά στοιχεία τριών συνολικά σειρών: α) γραμματικά στοιχεία πρώτης σειράς: αρχικά μόνο κεφαλαία γράμματα του διακριτικού τίτλου του συνδυασμού «Ε.Δ.Δ.Α.» με μαύρα στοιχεία, β) εικαστικά στοιχεία δεύτερης σειράς: στο κέντρο του εμβλήματος απεικόνιση δύο χεριών σε επαφή, με τη μορφή χειραψίας μαύρου χρώματος με σκιές γκρι χρώματος περιμετρικά των δύο χεριών, γ) γραμματικά στοιχεία τρίτης σειράς: αναλυτική επωνυμία του συνδυασμού με μαύρα στοιχεία.

ΤΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ασή Γωνιάς

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΣΗΦ

2. ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βάμου

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΡΙΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ

3. ΜΑΥΡΑΚΗ – ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

5. ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΝΤΑ του ΤΖΟΝ – NICHOLAS LYNDA του JOHN

6. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8. ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γεωργιουπόλεως

1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

6. ΛΕΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

8. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

9. ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

11. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΜΙΝΩΑ

12. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κρυονερίδας

1. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΚΟΒΑ ΚΑΤΑΡΙΝΑ του ΕΜΙΛ

3. ΚΕΛΑΪΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ- ΘΥΜΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΝΑΚΗ

6. ΜΟΧΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φρέ

1. ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Γεωργιουπόλεως

1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΑΒΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

3. ΚΑΨΑΛΗ- ΒΑΪΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

4. ΜΠΑΪΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

5. ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλυβών

1. ΚΑΚΟΥΛΑΚΗ- ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΑΤΣΑΝΙΚΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΜΑΡΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ –ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αλικάμπου

1. ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ασή Γωνιάς

1. ΓΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ

2. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ- ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3. ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βάμου

1. ΜΠΕΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΡΕΒΕΛΑΚΗ- ΛΙΛΙΚΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βαφέ

1. ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΣΗΦ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βρυσών Αποκορώνου

1. ΖΩΪΔΟΥ- ΘΥΜΙΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

3. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΙΩΣΗΦ

4. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπροσνέρου

1. ΓΕΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΣΗΦ

2. ΚΟΥΡΓΙΑΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

1. ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

1. ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΑΚΑΞΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστέλου

1. ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλά

1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουρνά

1. ΑΓΓΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΘΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΝΙΚΙΦΟΡΟΒΑ ΤΖΕΡΓΚΑΝΑ ΒΕΛΙΖΑΡΟΒΑ (NIKIFOROVA GERGANA VELIZAROVA

του VELIZAR)

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μάζης

1. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέου Χωρίου Αποκορώνου

1. ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2. ΛΙΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΝΙΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ξηροστερνίου

1. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΑΒΡΙΗΛ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεμονίων

1. ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΣΗΦ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

1. ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ραμνής

1. ΜΑΝΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ- ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τζιτζιφέ

1. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φυλακής

1. ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΑΠΟΚΟΡΩΝΙΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ (Ε.Μ.Α.Α.Κ.)»

Το έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από τον όγκο των Λευκών Ορέων, το πράσινο της φύσης και του κάμπου του Αποκόρωνα και το γαλάζιο της θάλασσας. Τα αρχικά του ονόματος του συνδυασμού (Ε.Μ.Α.Α.Κ.) κυριαρχούν στο εικαστικό του λογότυπου και αποτυπώνονται με μαύρα γράμματα. Στη βάση του σχεδίου αναγράφεται το σλόγκαν του συνδυασμού (Αποκόρωνα μπορούμε), ενώ η επεξήγηση των αρχικών γραμμάτων αποτυπώνεται στο αριστερό μέρος του εικαστικού σε φόντο φύλλου δέντρου.

ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρμένων

1. ΒΡΥΩΝΑΚΗ - ΝΙΟΛΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2. ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΜΑΜΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΜΑΤΖΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΞΑΜΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ( STELLA )

10. ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11. ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12. ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ασή Γωνιάς

1. ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βάμου

1. ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4. ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. PETERS PAPADOYANNI HELEN – MARY του WILLIAM

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γεωργιουπόλεως

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

2. ΒΑΪΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΒΟΤΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΡΙΚΑΚΗΣ ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΣΚΟΥΝΤΡΙΔΑΚΗ – ΑΘΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤοΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κρυονερίδας

1. ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φρέ

1. ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

3. ΣΥΜΒΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Γεωργιουπόλεως

1. ΑΘΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

3. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

4. ΛΕΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΜΑΥΡΟΥΛΗ – ΚΑΤΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΗΛΙΑ

6. WINTER EVA TERESA MARGARET του DOUGLAS

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλυβών

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ - ΡΕΒΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6. ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αρμένων

1. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΡΟΚΑΚΗ – ΚΑΛΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΣΤΥΛΙΑΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗ – ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4. ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ασή Γωνιάς

1. ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βάμου

1. ΑΛΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΠΟΛΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΤΖΙΛΙΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βαφέ

1. ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΚΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βρυσών Αποκορώνου

1. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γαβαλοχωρίου

1. ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΝΙΚΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΖΑΜΑΡΓΙΟΥΔΑΚΗ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπροσνέρου

1. ΚΑΡΚΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάϊνας

1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

1. ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ – ΜΑΡΙΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2. ΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

3. ΛΙΣΕΝΚΟ – ΜΑΡΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ του ΓΙΟΥΡΙ

4. ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καρών Αποκορώνου

1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλά

1. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ – ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

3. STANICA MARIAMADALINA του MIRCEA

4. YOUNG PRUDENCE του SYDNEY CHARLES

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουρνά

1. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΚΟΥΝΤΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΡΗΓΟΡΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαχαιρών

1. ΚΕΛΑΪΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελιδονίου

1. ΚΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέου Χωρίου Αποκορώνου

1. ΒΡΥΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νίπους

1. ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ- ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ξηροστερνίου

1. ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. SMITH BRIAN- MATTHEW του PETER

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παϊδοχωρίου

1. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεμονίων

1. ΑΡΧΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

1. ΖΟΥΜΠΑ – ΒΕΡΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΠΑΪΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΧΑΡΟΚΟΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ραμνής

1. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ- ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΑΝΑΤΑΚΗ- ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σελλίων

1. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Στύλου

1. ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΥΚΛΑΚΗ- ΚΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

4. ΜΑΝΑΤΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τζιτζιφέ

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φρε

1. ΖΟΥΛΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ»

Το έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλήση προς τα αριστερά.

ΖΩΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρμένων

  1. Αλεξανδράκη Αντωνία του Εμμανουήλ

  2. Αλεξανδράκης Γεώργιος του Μιχαήλ

  3. Ανδρουλάκης Εμμανούηλ του Ιωάννη

  4. Γαυγιωτάκη-ΜΕΛΙΣΣΑΚΗ Μαρία του Κωνσταντίνου

  5. Καβρουλάκης Ευάγγελος του Γεωργίου

  6. Καπριδάκης Νικόλαος του Γεωργίου

  7. Κοτρωνάκης Γεώργιος του Γεωργίου

  8. Κουσκουμβεκάκης Ιωάννης του Στυλιανού

  9. Λιονουδάκης Ιωάννης του Ελευθερίου

  10. Μελισσάκης Παύλος του Παύλου

  11. Σαριδάκης Θωμάς του Γρηγορίου

  12. Σγουράκη Ευφροσύνη (εφη) του Χαραλάμπους

  13. Τσινταράκης Αντώνιος του Ευαγγέλου

  14. Χαλιβελάκη Αναστασία του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ασή Γωνιάς

1. ΣταυρουλΑΚης Μιχαήλ του Ευαγγέλου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βάμου

  1. αναστασακησ ιωαννησ του κωνσταντινου

  2. Βολακάκης Δημήτριος του Παύλου

  3. γαϊτανακησ λεωνιδασ του εμμανουηλ

  4. ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  5. Μαραγκουδάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

  6. Μαριδάκης Μάρκος-Ανδρέας του Λεωνίδα

  7. Μαυράκης Σταύρος του Σπυρίδωνος

  8. Μαυροματάκης Γεώργιος του Ιάσωνα

  9. Παντελάκης Στυλιανός του Σταύρου

  10. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

  11. Παρασκευάκης Εμμανουήλ του Χαρίδημου

  12. ΤΑΜΠΑΚΗ – τΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  13. ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  14. ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γεωργιουπόλεως

  1. Αλεξάκης Εμμανουήλ του Στυλιανού

  2. Αλεξάκης Μάρκος του Νικολάου

  3. Δελιδάκης Γεώργιος του Αριστοτέλη

  4. Καρεφυλλάκης Νέαρχος του Εμμανουήλ

  5. Λεκάκης Γεώργιος του Αντωνίου

  6. Μαλινδρέτος Σταύρος του Στυλιανού

  7. Μαρινάκησ δημητριοσ του ΑΝΔΡΕΑ

  8. Μεντάκης Γεώργιος του Λεωνίδα

  9. ΜΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

  10. Τζιόγκας Αλέξανδρος του Ανδρέα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κρυονερίδας

  1. Λιλικάκης Ξενοφών του Μιχαήλ

  2. Μαυριγιαννάκη Αγγέλα του Εμμανουήλ

  3. Μπολιώτη–ΖΩΗ Σοφία του Ιωάννη

  4. Ξυδάκη ΠανωρΕα του Σταύρου

  5. Παλιουδάκης Ανδρέας του Ανδρέα

  6. Σταυριανουδάκη-ντουκακη Γεωργία του Μανούσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φρέ

  1. Πανηγυράκη – Καβρουλάκη Καλλιόπη (ΠΟΠΗ) του Ζαχαρία

  2. Πετακάκης Κωνσταντίνος του Ανδρέα

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλυβών

  1. Βακάκη ολγα του Ιωάννη

  2. Κατσαρός γρηγορησ του Ιωάννη

  3. Τζιόγκα Μαρία του Αλέξανδρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αρμένων

1. Κοτρωνάκης Γεώργιος του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βάμου

1. ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γαβαλοχωρίου

  1. Αναστασάκης Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου

  2. Φραντζεσκάκης Στυλιανός του Θεοχάρη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπροσνέρου

1. Μαριδάκης Γεώργιος του Μανούσου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάϊνας

1. Φυντριλάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

1. Μαρινάκη ΖΑΜΠΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλά

  1. Κακλαμάνη – Μαριδάκη Σταματίνα (Τίνα) του Χρήστου

  2. Παπαδάκης Επαμεινώνδας του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουρνά

1. Μεντάκης Λεωνίδας του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέου Χωρίου Αποκορώνου

1. Καραγιαννάκης Στυλιανός του Γεωργίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ξηροστερνίου

1. ΚΡΙΤΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ραμνής

  1. Αναγνωστάκη – αλεξανδρακη Χρυσή του Εμμανουήλ

  2. ΑΝΝΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΣΗΦ

Ε΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ»

ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρμένων

1. ΒΑΛΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

2. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΙΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΟΕΛ -ΕΛΕΝΗ του ΙΩΣΗΦ

6. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ασή Γωνιάς

1. ΚΥΜΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βάμου

1. ΖΥΜΒΡΑΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΒΑΛΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. MURΡHY HELEN - GANE του CHRISTOPHER

5. ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΣΕΡΓΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

7. ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

9. ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γεωργιουπόλεως

1. ΒΑΪΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΓΙΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

6. ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

7. ΤΡΑΪΤΟΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

8. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κρυονερίδας

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΚΛΕΙΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΤΡΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και ΞΑΝΘΙΠΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φρέ

1. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Γεωργιουπόλεως

1. ΔΡΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ

2. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΓΑΛΑΤΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλυβών

1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

3. ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αλικάμπου

1. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αρμένων

1. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ασή Γωνιάς

1. ΣΤΑΓΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βάμου

1. ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΤΡΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και της ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

4. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βρυσών Αποκορώνου

1. ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γαβαλοχωρίου

1. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπροσνέρου

1. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάϊνας

1. ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

1. ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστέλου

1. ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλά

1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

4. ΤΖΕΪΡΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κόκκινου Χωρίου

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουρνά

1. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΣΗΦ

2. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΣΗΦ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μάζης

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελιδονίου

1. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέου Χωρίου Αποκορώνου

1. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΤΣΙΚΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΛΙΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νίπους

1. ΒΡΟΥΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ξηροστερνίου

1. ΣΕΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παϊδοχωρίου

1. ΧΑΒΡΕΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεμονίων

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

1. ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. STACEY ΡATRIA- ANN του HERBERT

4. ΓΚΟΥΣΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σελλίων

1. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Στύλου

1. ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τζιτζιφέ

1. ΛΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΑΚΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φρε

    1. ΤΡΙΠΑΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φυλακής

1. ΓΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 18η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 55073/2-5-2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΩΝ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 1ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η και Θ(μέχρι και την εκλογέα ΘΕΡΜΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ)

 2ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το γράμμα Κ (από την εκλογέα ΚΑΒΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ) και Λ (μέχρι και την εκλογέα ΛΥΜΠΙΝΑΚΗ ΕΛΛΗ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλυβών Κοινοτικοί Εκλογείς

 3ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το γράμμα Μ (από την εκλογέα ΜΑΘΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ), Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και την εκλογέα ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλυβών Ετεροδημότες Εκλογείς

 4ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών

Δημοτικό Σχολείο Καλυβών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλυβών των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ),Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ, και Ω.

 5ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αρμένων

Αίθουσα Πολλαπλών χρήσεων Αρμένων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αρμένων.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αρμένων Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αρμένων Κοινοτικοί Εκλογείς

 6ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καρών Αποκορώνου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Καρών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καρών

 7ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαχαιρών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μαχαιρών.

 8ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Νέου Χωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ (μέχρι και την εκλογέα ΛΥΡΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ).

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Νέου Χωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

 9ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Νέου Χωρίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νέου Χωρίου Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

 10ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ραμνής

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ραμνής

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ραμνής.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ραμνής Κοινοτικοί Εκλογείς.

 11ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου

Δημοτικό Σχολείο Στύλου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ (μέχρι και τον εκλογέα ΛΥΓΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ)

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Στύλου Ετεροδημότες Εκλογείς

 12ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου

Δημοτικό Σχολείο Στύλου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στύλου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 13ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς

Δημοτικό Σχολείο Ασή Γωνιάς

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι και Κ (μέχρι και τον εκλογέα ΚΥΜΝΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟ)

 14ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς

Δημοτικό Σχολείο Ασή Γωνιάς

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ασή Γωνιάς των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 15ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου

Γυμνάσιο Βάμου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι Κ, Λ και Μ (μέχρι και την εκλογέα ΜΠΡΟΥΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ).

 16ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου

Γυμνάσιο Βάμου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάμου Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάμου Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Αστυνομικού Τμήματος Βάμου

 17ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Γαβαλοχωρίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

 

 

 

 

         
  1. ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

18ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Γαβαλοχωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ), Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γαβαλοχωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

19ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάϊνας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κάϊνας

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κάϊνας

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κάινας Κοινοτικοί Εκλογείς.

20ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

21ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλά

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ,Λ και Μ (μέχρι την εκλογέα ΜΠΟΛΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ).

22ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Κεφαλά

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κεφαλά Κοινοτικοί Εκλογείς.

23ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κόκκινου Χωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κόκκινου Χωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

24ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ξηροστερνίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Ξηροστερνίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ξηροστερνίου

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ξηροστερνίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

25ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πλάκας

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι Κ, Λ, Μ, Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΤΡΕΛΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ).

26ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πλάκας

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από τον εκλογέα ΠΕΚΛΑΡΗ ΑΧΙΛΛΕΑ), Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλάκας.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Πλάκας Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α 12097

27ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σελλίων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σελλίων.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Σελλίων Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

28ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως

Δημοτικό Σχολείο Γεωργιουπόλεως

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, και Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΡΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟ).

29ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως

Δημοτικό Σχολείο Γεωργιουπόλεως

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γεωργιουπόλεως Κοινοτικοί Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Τμήματος Αστυνομικών Επιχειρήσεων Αποκορώνου.

30ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμίτσι Αμυγδάλι

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλαμιτσίου Αμυγδάλι Κοινοτικοί Εκλογείς.

31ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καστέλλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Καστέλλου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καστέλλου

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καστέλλου Κοινοτικοί Εκλογείς.

32ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά

Δημοτικό Σχολείο Κουρνά

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ, Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

33ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά

Δημοτικό Σχολείο Κουρνά

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουρνά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΠΕΡΙΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κουρνά Ετεροδημότες Εκλογείς

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κουρνά Κοινοτικοί Εκλογείς.

34ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής

Πρώην Νηπιαγωγείο Δραμίων

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φυλακής.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

35ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Αλικάμπου

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αλικάμπου.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Αλικάμπου Κοινοτικοί Εκλογείς.

36ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βαφέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ.

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βαφέ.

37ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Βρυσών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και Μ (μέχρι και την εκλογέα ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ).

38ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου

Δημοτικό Σχολείο Βρυσών

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βρυσών Αποκορώνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ(από την εκλογέα ΜΑΡΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βρυσών Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βρυσών Κοινοτικοί Εκλογείς.

39ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Εμπροσνέρου

Δημοτικό Σχολείο Εμπροσνέρου

α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Εμπροσνέρου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Εμπροσνέρου Κοινοτικοί Εκλογείς.

40ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας

Παιδικός Σταθμός Μάζας

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Μάζας Κοινοτικοί Εκλογείς.

41ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας

Παιδικός Σταθμός Μάζας

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μάζας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ), Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

42ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Νίππους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Νίππους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Νίππους

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Νίππους Κοινοτικοί Εκλογείς.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΡΕ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

43ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μελιδονίου

Αίθουσα Πρώην Κοινοτικού Καταστήματος Μελιδονίου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Μελιδονίου.

44ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Παϊδοχωρίου

Αίθουσα Πρώην Δημοτικού Σχολείου Παϊδοχωρίου

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Παϊδοχωρίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Παϊδοχωρίου Κοινοτικοί Εκλογείς.

45ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πεμονίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Πεμονίων

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πεμονίων.

46ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Τζιτζιφέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τζιτζιφέ.

47ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φρέ

Δημοτικό Σχολείο Φρέ

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Φρέ.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Φρε Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Φρε Κοινοτικοί Εκλογείς.

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Αρμένων ανέρχονται σε επτά (7)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Αση Γωνιάς ανέρχονται σε μία (1)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Βάμου ανέρχονται σε επτά (7)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Γεωργιούπολης ανέρχονται σε οκτώ (8)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Κρυονερίδας ανέρχονται σε τρις (3)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Φρε ανέρχονται σε μία (1).

Οι έδρες του συμβουλίου της δημοτικής κοινότητας Γεωργιούπολης ανέρχονται σε πέντε (5)

Οι έδρες του συμβουλίου της δημοτικής κοινότητας Καλυβών ανέρχονται σε πέντε (5).

Οι έδρες των συμβουλίων των παρακάτω τοπικών κοινοτήτων ανέρχονται σε τρις (3).

  1. Ασή Γωνιάς

  1. Πλάκας

  1. Φυλακής

  1. Νέου Χωριού

  1. Κουρνά

  1. Βρυσών

  1. Στύλου

  1. Γαβαλοχωρίου

  1. Εμπροσνέρου

  1. Αρμένων

  1. Κεφαλά

  1. Φρε

  1. Βάμου

  1. Καλαμιτσίου Αμυγδάλι

 
  1. Για την τοπική κοινότητα Καρών εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  2. Για την τοπική κοινότητα Μαχαιρών εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  3. Για την τοπική κοινότητα Ραμνήςεκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  4. Για την τοπική κοινότητα Καϊνας εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  5. Για την τοπική κοινότητα Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  6. Για την τοπική κοινότητα Κόκκινου Χωριού εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  7. Για την τοπική κοινότητα Ξηροστερνίου εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  8. Για την τοπική κοινότητα Σελλιών εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  9. Για την τοπική κοινότητα Κάστελλου εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  10. Για την τοπική κοινότητα Αλικάμπου εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  11. Για την τοπική κοινότητα Βαφέ εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  12. Για την τοπική κοινότητα Νίππους εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  13. Για την τοπική κοινότητα Μελιδονίου εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  14. Για την τοπική κοινότητα Παϊδοχωρίου εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  15. Για την τοπική κοινότητα Πεμονίων εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  16. Για την τοπική κοινότητα Τζιτζιφέ εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

  17. Για την τοπική κοινότητα Μάζας εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Γρηγόρης Μαρκάκης